لیفت اندوسکوپی ابرو

یکی از روش های زیباسازی و جوانسازی پوست صورت لیفت می باشد. از پرکاربردترین آن می توان به لیفت پیشانی و ابرو اشاره نمود. اغلب فوق تخصص پلاستیک حاذق لیفت پیشانی را در کنار لیفت ابرو انجام می دهد. این فرآیند یک روش برای جوانسازی و زیباسازی پوست پیشانی و صورت می باشد.

لیفت اندوسکوپی ابرو

عملکرد لیفت ابرو

  • برطرف نمودن  چین های افقی ایجاد شده در پیشانی
  • رفع چین های عمودی در بین ابروها
  • رفع افتادگی یا شل شدن پوست ابروها
  • عدم داشتن قوس زیبا در بین ابروها

باید ذکر کرد که لیفت اندوسکوپی ابرو ، روشی جدید می باشد، که هدف اصلاح و بهبود نشانه های پیری در پیشانی و ابرو و رسیدن به ظاهری طبیعی اعمال می شود.

ابروی ایده آل

زمانی ابرو در چهره، مطلوب و زیبا به نظر می رسد، که باید در سطح پیشانی چین و چروکی نباشد و ابروها با چشم فاصله ای را رعایت کرده باشند و دنباله ابرو نباید با بخش داخلی چشم نزدیک قرار گرفته شود.

کاندیدای لیفت اندوسکوپی ابرو

با مراجعه به یک فوق تخصص پلاستیک با تجربه ، نتایج حاصل از لیفت ابرو موفقیت آمیز و مطلوب می باشد و فرد احساس رضایت مندی می کند. چنانچه علائم ذیل را داشته باشند، مناسب ترین کاندیدا برای لیفت ابرو می باشند، از جمله:

  • وجود چین و چروک در پیشانی
  • صاف بودن ابرو یا عدم قوس داشتن
  • افتادگی ابرو
  • داشتن پوست اضافی در روی پلک

مناسب ترین گزینه برای لیفت ابرو، بزرگسالان می باشند، که عارضه افتادگی ابرو و ایجاد پوست اضافی در اطراف چشم ها بیشتر دارند.

شایان ذکر است که لیفت اندوسکوپی ابرو را می توان با بلفاروپلاستی به صورت هم زمان انجام داد که هیچ گونه عوارض جانبی را به همراه ندارد. برخی از افراد گمان می کنند که لیفت ابرو همان بلفاروپلاستی می باشد که باید ذکر کرد در روش بلفاروپلاستی، جراح پلاستیک اقدام به حذف و برداشتن پوست های اضافی در پلک می نماید اما در لیفت ابرو، جراح زیبایی به کشیدن ابرو می پردازد. نباید این دو روش را یکی دانست.

بعد از لیفت ابرو فرد توانایی انجام فعالیت های روزمره را دارد. فقط باید احتیاط کند که به آن قسمت فشاری وارد نشود و از ماساژ دادن پیشانی حد الامکان خودداری نماید.

لیفت ابرو در مشهد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + یازده =