شستشو بعد از کاشت ابرو

کاشت ابرو از جمله عمل های پرطرفدار است که تاثیر بسزایی در ظاهر اشخاص دارد. کاشت ابرو آقایان هم بسیار معمول شده است، در حقیقت افرادی که از شکل و فرم ابروهای خود ناراضی هستند می توانند با کاشت ابرو به فرم دلخواه خود دست یابند. در این بخش مراقبت های کلی بعد از کاشت ابرو را به اختصار توضیح می دهیم.

نکات مهم برای انجام کاشت ابرو

برای کاشت ابرو مسائل زیادی وجود دارد که اهمیت کاشت درست ابرو را تعیین می کند. بسیاری از مراجعه کنندگان، کاشت ابروی مناسب نداشته اند و ابرو ها به صورت سیخ شده قرار گرفته و خواب درست ندارند و یا از یک ناحیه به صورت سه شاخه و یا چهار شاخه ابرو کاشته شده است که بسیار در ظاهر تاثیر نامطلوب می گذارد.

برای کاشت موی ابرو اینکه تکنیک کاشت، رعایت شود اهمیت دارد و حتما باید مد نظر قرار گیرد. زیرا اگر به روش نادرست انجام شود بعد از رویش ابرو ها این مشکل برطرف نشده و به همان حالت باقی می ماند.

برای دریافت مشاوره و تعیین وقت از کلینیک زیبایی بیمارستان عرفان نیایش با شماره ۴۹۷۹۶۲۶۴ تماس حاصل نمایید .فیلم کاشت ابرو توسط کلینیک زیبایی عرفان نیایش در ادامه آماده شده است :

بهترین حالت کاشت ابرو

بهترین حالت برای کاشت ابرو به صورت فولیکول های تک تارمویی که باید خواب درست و طبیعی داشته باشد.

مراقبت از ابروی کاشت شده

عامل مهمی که در عمل های زیبایی باید توجه داشت، مراقبت های درست بعد از انجام عمل است. این مراقبت ها تاثیر بسزایی در کسب نتیجه عالی از عمل مورد نظر دارد.

بعد از کاشت ابرو تا دو هفته اول به هیچ وجه نباید روی ابرو ها دست کشیده شود زیرا تارهای کاشته شده به جایی بند نیست و فقط داخل یک شیار، فرو رفته است، پس باید به این امر توجه ویژه شود. نکته دیگر مشکل شستشوی ابرو است که بیماران را به صورت جدی درگیر  این مسئله می کند که در اینجا به بیان راهکارهایی می پردازیم.

شستشو بعد از کاشت ابرو

شستشو بعد از کاشت ابرو

شستشوی بعد از کاشت ابرو

نحوه شستشوی درست ابرو ها وقتی که کاشت انجام شده است بسیار اهمیت دارد و دو هفته اول، زمان حیاتی برای نتیجه کاشت محسوب می شود.

شستشوی ابروها ساده است اما نباید دست روی آن کشیده شود. در دو هفته اول باید با اسپری آب که مقداری شامپو بچه داخل آن ریخته شده ، در فاصله مشخص، روی ابرو ها اسپری کنیم. این کار برای آن است که فشاری به ابرو ها وارد نشود. بعد از این کار دوباره با آب ولرم در همان فاصله قبلی، روی ابروها اسپری می کنیم تا شستشو کامل شود.

هنگام استحمام نیز حتما از شامپوی بچه استفاده شود. تاکید مهم در حین استحمام این است که به هیچ وجه نباید صورت را بالا گرفته و زیر دوش مستقیم قرار دهیم ، اما می توان اجازه داد شامپویی که روی سر زده می شود، کف آن روی صورت قرار بگیرد و بعد سر را زیر دوش بگیریم. با دوش های گردان می توان این کار را بهتر انجام دارد و فشار آب را کنترل کرد.

نتیجه گیری

به طور کلی کاشت ابرو از جمله عمل های زیبایی حساس بوده زیرا تاثیر زیادی در چهره می گذارد. در نتیجه بهداشت و مراقبت های بعد از آن باید طبق روش هایی که توسط پزشک توصیه می شود انجام گیرد.

هزینه لیزر کلینیک عرفان

بهترین کلینیک پوست در غرب تهران


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − چهار =